Gazino Konsomatris İş İlanları

 

Gazino Konsomatris İş İlanı

Gazino Konsomatris iş ilanı

Tüm Türkiye genelinde, özel olarak İstanbul, İzmir, Bursa, Aydın, Çanakkale, Manisa gazinolarında, pavyonlarında kısacası tüm Türkiye içi gazinolarda günlük yüksek yevmiye ve bütçeyle çalışacak bayan konsomatris personeller acil olarak işe alınacaktır.

Menajerlik güvencemizle tüm turistik gece kulüpleri ve gazinolarda & Turistik Night Kulüplerde ortalama olarak 400 TL – 800 TL günlük kesin ücretler ile çalışmak isteyen 18 – 30 yaşları arasında konsomatris olarak çalışmak isteyen bayan elemanlar işe alınacaktır. Eğlence mekanlarında çalışmak isteyen bayanların tecrübeli ya da tecrübesiz olması önemli değildir.

İşe alınacak olan Solist bayanlar tüm Türkiye genelinde işe alınacaktır. Özellikle aşağıdaki iller de ki bayanlar için önceliğimiz söz konusudur.

Gazino Konsomatris İş İlanı
İstanbul Gazinoları İçin Konsomartis İş İlanı İzmir Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Ankara Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Bursa Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Eskişehir Gazinoları İçin Konsomartis İş İlanı Çanakkale Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Balıkesir Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Yalova Gazinoları İçin Konsomartis İş İlanı Tekirdağ Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Edirne Gazinoları için Konsomartis İş İlanı Antalya Gazinoları İçin Konsomartis İş İlanı

Diğer Anadolu Bölgelerinde, Kahramanmaraş Şanlıurfa | Diyarbakır | Gaziantep | Mersin | Hatay | İskenderun | Çankırı | Çorum | , Gece Kulüpleri, Eğlence Merkezleri, Bar ve Pavyonları öncelikli işe alım bölgelerimizdir.

Hemen işe başlayabilecek, işini severek yapabilecek, özgüveni yüksek olan, diksiyonu iyi ve fiziği düzgün, 1.65 ve 1.79 arasında boya sahip ve seyahat sıkıntısı olmayan full time olarak çalışabilecek bayanlar tercihimizdir.

Ulaşım ücretleri, Kalacak yer, Yeme-içme & Sosyal tüm haklar sağlanacaktır.
18-37 yaşları arasındaki, hanımların kons ilanına başvuruları bekleniyor.

Gazino Konsomatris İş İlanı

Bize başvuranlara sağlanacak imkanlar:

Konaklama imkanı vardır, kalacak yer sıkıntısı çekmezsiniz.
Sosyal tüm haklar sağlanmaktadır.
Günlük kesin yevmiyeler.
Tecrübeye göre 400 TL’den başlayan kesin fiyatlar başlayan 800 TL’ye kadar yükselen günlük maaşlar.
Huzurlu, elit, kaliteli gazinolarda çalışma ve iş imkanı
Konsomatris menejerliği yapan bize başvurarak tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin