İstanbul Kons İş İlanı

istanbul Kons iş ilanı

İstanbul Kons İş İlanı

Günümüzde gece ve eğlence yaşamı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Birçok insan gazino, pavyon, taverna gibi yerlere giderek kafalarını eğlenerek rahatlatmaktadırlar. Bu mekânlarda istedikleri gibi
içki içip canlı müzik keyfini sürebilmektedirler. Ülkemizde bulunan İstanbul ilinde ve bölgelerinde birçok sayıda bu tür eğlence mekânları mevcuttur. Bu mekânlar aynı anda pek çok bayana da çok yüksek bir
yelpazede iş fırsatı sunmaktadır. Bu olanaklardan faydalanmak isteyen bayanlar istanbul kons iş ilanları hakkında daha detaylı bilgilere internet aracılığı ile ulaşabilirler. Kons olarak iş arayan bayanlar internet üzerinden
mekânın bilgilerine ulaşarak iş görüşmesi için randevu talep edebilirler. İstanbul bölgesi eğlence hayatının yoğun olarak yaşandığı illerimizin başında gelmektedir. Bu sebeple pek çok bayana da iş olanağı doğmaktadır.

İstanbul Kons İş İlanı

istanbul Kons iş ilanı
İstanbul Kons İş İlanları İle İlgili Bilgiler

İstanbul ilimizde hatırı sayılır bir oranda eğlence mekânı mevcuttur. Bu mekânların birçoğu bayan kons ve dansçı çalışan aramaktadır.
İnsanlarla sohbet etmeyi seven ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan bayanlar İstanbul gazino iş ilanları veren mekân yetkilileri ile görüşmeye düzenleyerek iş başvurusu yapabilirler.
Kons bayanlar ayrıca eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif almaları gerekmektedir..
Bu işin sırrı budur. Bu iş zorlama ile yapılacak bir iş olmamaktadır. Burada çalışacak olan bayanlar güler yüzlü, hoş sohbetli ve şen kahkaha özelliklerine sahip olmalıdırlar.
Aksi halde müşterilerini memnun edemezler. Her iş sektöründe olduğu gibi eğlence kolunda da müşteri memnuniyetinde de son derece dikkatli olunmalıdır.
.

Kons olarak gazinolar’da, eğlence merkezlerinde, kulüpler’de , barlar’da konsomasyon görev yapmak isteyen bayanlar içindir. Bayan kons olarak görev yapacak bayanlar bu ilana sayfanın en alt kısmında bulunan iletişim numaraları yolu ile bizimle irtibata geçebilir.

Personel alım kotamız yoktur. Bu ilan süresiz olarak açık bir bayan kons ilanı dır.
Ülkemiz genelinde çalışan gazino menejerliğimiz kons bayanlara iş fırsatı sunmaya devam etmektedir. 300 tl ve 500 -600 – 700 TL günlük yövmiyeler ile bizimle çalışın.

İstanbul Kons İş İlanları

Gazino, gece kulüpleri ve tüm turistik gazinolar ile pavyonlarda konsluk için bayanlara acilen ihtiyaç duyuyoruz.

Bizimle çalışarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.
Gazino Kons İş İlanı
18-30 yaşları arasında ve en az 18 yaşını doldurmuş,
Şehir dışı iş imkanı doğduğunda çalışabilecek, seyahat engeli bulunmayan,
Yatılı ve konaklamalı işlerde kalabilecek, konaklama problemi olmayan,
Giyimine , bakım ve makyajına özen gösteren, titiz arkadaşlar,
Fiziksel bir sıkıntısı olmayan alımlı bayanlar yüksek günlük net yevmiyeler ile işe alınacaktır

İstanbul Kons İş İlanı

İletişim için tıklayınız.

Call Now ButtonHemen Ara
× How can I help you?
çerkezköy satılık arsa kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları