Tekirdağ Bayan Hostes İş İlanı

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tekirdağ Bayan Hostes İş İlanı

Tekirdağ Bayan Hostes iş ilanı

Adana’da iş yapan gazino menajerliğimiz kons bayanlara çalışma fırsatı sunmaya devam ediyor. 400 tl ve 500 -600 – 800 TL arası yövmiyeler ile bizimle birlikte iş yapın. Gazino, gece kulüpleri ve bütün turistik gazinolar ile pavyonlarda konsluk işi için bayanlara acilen ihtiyaç duyuyoruz. Bizimle çalışarak günlük yüksek yevmiyeler elde edebilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olarak çalışmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.

Yapan Arkadaşlar Sizlere Güvenilir ve Kaliteli Mekanlarda İş Fırsatı Sunan Yağmur Menajerlik Tüm İşlerinizde Sağlam ve Kaliyeli Mekanlar Sunmaktadır. Bayan Kons, Solist, Dansçı, Garson, Barmeid, Salon Hostesi Aranıyor. Sizde bu otamlarda çalışmak istiyor iseniz. Bizim ile iletişime Geçebilirsiniz…
Bayan kons iş ilanları, Kons iş ilanı, Kons Menejeri, Kons Arayan Mekanlar kons olarak gazinolarda, eğlence merkezlerinde, Günlük 400-500-600-700-800 TL ücretle bar ve kulüplerde konsomasyon hizmeti vermek isteyen bayanlar içindir. Bayan kons olarak çalışacak bayanlar bu ilana sayfanın en altında bulunan iletişim numaralarını kullanarak bizimle irtibat kurabilir. Personel alım sınırımız veya sınırlı sayımız yoktur. Bu ilan süresiz olarak açık bir bayan kons ilanı dır.

Bursa Bayan Hostes İş İlanı

Tekirdağ Bayan Hostes İş İlanı

Tekirdağ Bayan Hostes İş İlanı

İşe alınacak olan Solist bayanlar tüm Türkiye genelinde işe alınacaktır. Özellikle aşağıdaki iller de ki bayanlar için önceliğimiz söz konusudur.

Bayan Hostes İş İlanları
İstanbul Gazinoları İçin Bayan Hostes İş İlanı
İzmir Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Ankara Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Bursa Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Eskişehir Gazinoları İçin Bayan Hostes İş İlanı
Çanakkale Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Balıkesir Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Yalova Gazinoları İçin Bayan Hostes İş İlanı
Tekirdağ Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Edirne Gazinoları için Bayan Hostes İş İlanı
Antalya Gazinoları İçin Bayan Hostes İş İlanı

Diğer Anadolu Bölgelerinde, Kahramanmaraş Şanlıurfa | Diyarbakır | Gaziantep | Mersin | Hatay | İskenderun | Çankırı | Çorum | , Gece Kulüpleri, Eğlence Merkezleri, Bar ve Pavyonları öncelikli işe alım bölgelerimizdir.

Kons Ve Konsomatris İş İlanı; Yağmur Menajerlik GÜVENCESİ ile turistik tesis, gazino , bar, gece kulübü gibi işletmelerde oryantal olarak iş arayan bayanlara iş imkanı..

Tekirdağ Bayan Hostes İş İlanı

18-30 yaşları arasında ve en az 18 yaşını doldurmuş,Şehir dışı iş imkanı doğduğunda çalışabilecek, seyahat engeli bulunmayan,Yatılı ve konaklamalı işlerde kalabilecek, konaklama problemi olmayan,Giyimine kuşamına bakım ve makyajına özen gösteren, temiz titiz bayanlar,
Fiziksel problemi olmayan alımlı bayanlar yüksek günlük net yevmiyeler ile işe alınacaktır.İşe alınacak olan kons bayanlar tüm Türkiye genelinde işe alınacaktır. Özellikle aşağıdaki iller de ki bayanlar için önceliğimiz söz konusudur.İşe alınacak Kons Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkanlar;

400-800 TL Arası günlük net yevmiyeler,
Konaklama, yemek, yol
İsteyen Bayanlara sigorta kesinlikle yapılır (isteğe göre opsiyoneldir)
Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekanlarda çalışma imkanı
İstediğiniz il ve ilçede çalışma imkanı,
Gap Menajerlik güvencesi altında çalışmak
Eğer işinizi severek yapıyorsanız, eğlenerek çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız, sohbet etmeyi muhabbet etmeyi seviyorsanız, bu iş tamamen size göre bir iş.

Bizimle İletişime Geçin

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]