Antalya Konsomatris İş İlanı

Antalya Konsomatris İş İlanı

Antalya Konsomatris iş ilanı

Antalya kons bayan konsomatris iş ilanları alım kriterlerimiz; işini severek çalışan, devamlı pozitif olan, kişisel bakıma önem veren, çalışma saatlerinde problem çıkarmayacak
, takım olarak çalışmayı başarabilecek, iletişimi güçlü, tecrübeli veya tecrübesiz bayan kons konsomatris elemanlar aranmaktadır.

Antalya bayan kons konsomatris iş ilanları

Gökhan Menajerlik olarak uzman ve deneyimli menejerlik ekibimiz ile çalışmak isteyen iletişimi kuvvetli,
takım çalışmasına uyabilecek, dinamik, tüm sorunlarını aşmış bayan çalışan aranıyor.

Kons Konsomatris bayanlar
için genel ve fiziki kriterler;

Antalya Konsomatris İş İlanı

Adli bir problemi olmaması

Sağlık durumunda bir problem olmaması,
18 – 30 yaş aralığında,
Antalya bayan kons konsomatris iş ilanları için tecrübe gerekmemektedir, İlana tecrübesiz bayan arkadaşlarda başvuru da bulunabilirler.
Yukarıdaki kriterleri taşıyan bayan adayların, ilana haftanın her günü 24 saat web sitemizdeki telefon ve whatsapp numaraları üzerinden başvurmaları yeterli olacaktır.

Yalnızca telefon, whatsapp ve mesajla yapılan başvurular daha hızlı bir biçimde değerlendirileceği için, sizler için daha kolay ve hızlı bir iletişim yolu olacaktır.

Sonraki süreçte Türkiye geneli gazino, night club, pavyon, bar, müzikhol gibi çalışmış olduğumuz mekanlara katılmak üzere çağırılacaktır.

Gökhan Menejerlik olarak Antalya kons bayan konsomatris iş ilanları dahilinde iller olarak; Antalya, Ankara,İzmir, Bursa, Adana, Konya, Mersin,
Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Denizli, Aydın, Muğla, Uşak, Tekirdağ, Manisa,Samsun, Diyarbakır, Amasya, Afyon ve bütün Türkiye illerinden fiziği
ve diksiyonu düzgün bayan arkadaşları ilanımıza başvurmalarını bekliyoruz.

Eğer güvenilir bir işletme ve menajer istiyorsanız aşağıda iletişim numaralarımızdan Antalya kons bayan konsomatris iş ilanları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Not: Çalışmaya başladığınız işletmeler tarafından anlaşmalarımız gereği konaklama, yemek, ssk gibi sosyal imkanlar tarafınıza sunulacaktır..

Gökhan Menejerlik Türkiye genelinde analiz ettiği elit, güvenilir, sistemli çalışan seçme ve özellikle turistik mekanlarda iş fırsatı sunmaktadır.

İletişim İçin Tıklayınız.

Eskişehir Pavyon İş İlanları
Call Now ButtonHemen Ara
× How can I help you?