Kons nasıl olunur kons nedir ne iş yapar

Kons, konsomatris kelimesinin kısaltmasıdır.

Konsomatris eğlence mekanlarında müşterilerle oturan sohbet eden, içki içen, içki içerek çalıştığı mekana para kazandıran bayanlara kons denir.

Konsomatris, Kons nasıl olunur ve neler yapar ?

Konsomatris olmak için tecrübeli olmanız gerekmez, işe başlamanızın ardından menajerliğimiz tarafından bilgi ve eğitim verilmektedir. Başvuru yapmanız için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Kons bayanlar; gece hayatının en büyük parçası olan eğlence mekânlarında müşteri ile yakından ilgilenir ve keyifli vakit geçirmesini sağlar. İyi bir kons kadını gelen müşteriyi iyi tanıyıp, anlayıp analiz etmeli ve beklentisini üst düzeyde karşılamalıdır. Çünkü gelen müşteri size hayat hakkında, sorunları kimi zaman kimseye anlatamadığı konuları anlatacaktır. İyi bir kons kadını da müşteriye doğru soru sorduğunuzda ve istediği cevabı verdiğinizde müşteri memnun kalacak ve bunun sonuncunda bol satış olacaktır.  Kesin olan bir şey var ki müşteri mekana iyi vakit geçirmeye ve kendisini anlayan güzel bir kadın için geliyor.

Kons bayanlar nerelerde Çalışır ?

Kons bayanlar; çeşitli eğlence mekanlarında ve gece çalışırlar.

Sizlerde kons olarak çalışmak istiyorsanız ve kendinizden eminseniz  çalışmak istediğiniz eğlence mekanının ajans hizmeti kullanabilir ya da iyi bir ajans şirketi ile işe başlamanız mantıklı olacaktır.

Kons nedir ? Nasıl kons olunur eğlence mekânlarında kons iş ilanları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir güvenilir ve elit mekanlarda çalışabilir, yılların verdiği tecrübelerimizden Kaan menajerlik olarak sizlerde faydalanabilirsiniz.

7/24 açık numaramız: 0 542 502 49 89

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.