Antalya konsomatris iş ilanları

 

Türkiye geneli hizmet sektörleri içerisinde yer alan bayan personellere gece çalışma alanları için sunulan iş fırsatları bulunmaktadır. Bu iş fırsatlarıyla yüksek kazanç elde edilmektedir.

Gece sektörü olarak bildiğimiz bar gece kulüpleri gazinolar da bulunan hizmet sektöründe yorulmadan eğlenerek sohbet ederek para kazanıyorsunuz. Hiçbir kötü durumla karşılaşmadan anlaşmalı mekan ve iş yerlerinde size iş imkanı sunan kaan menajerliğin ve yine iş yeri olarak çalıştığınız gece kulüplerinde tüm gerekli imkanlar siz çalışabilecek bayan arkadaşlar öne sunulmaktadır.

Kaan Menajerlik olarak Günlük 800 TL den 1500 TL ye kadar dilerseniz Türkiye’nin her il’inde iş bulma imkanı sağlıyoruz. Kalacak yer, yeme, içme ve yol giderleri tüm güvenceleriniz Kaan menajerlik ve iş yerleri tarafından sizlere sunulmaktadır.

Gece kulüplerinde çalışacak bayan personellerimizin 18 Yaş üzeri olması ve 35 yaşın altında olması zorunludur. Görünümüne önem veren diksiyonu düzgün özgüveni yerinde prezantable ekip arkadaşları aramaktayız. Gelin sizler de bu yüksek kazançlı eğlence sektörlerinde ailemize katılın…

Bayan garsonluk, konsomatris iş ilanları, kons iş ilanları, gazino iş ilanları ve gece kulübü iş ilanları resmi menajeri “Kaan Menajerlik tir.

#konsişi #bayangarson #konsişilanları #konsbayanişilanları #konsomatrisişilanları #gazinoişilanları #gecekulübüişilanları #yatacakyeriolangecekulüpleri #geceişilanları #takipet #kaanmenajerlik #danscikonsisilanlari.com #gazinokonsisilani.com

Yapmanı gereken yanlızca bizlere aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden ulaşmak olacaktır.

Birkaç boy ve portre resimlerinizle boy, yaş ve çalışmak istediğiniz il’i tarafımıza bildirmeniz yeterli biz kaan mejanerlik olarak sizlerin kazancı ve güvencesi için aracılık yapıyor ve yine haklarınızı korumak için sürekli yanınızda bulunuyoruz.

Telefon ve Whatsapp iletişim Numaramız : 0 542 502 49 89

Hemen Arayın : 0542 502 49 89

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
× BİLGİ AL