Bilecik Kons iş ilanı

Bilecik kons iş ilanları; ilimizde bulunan eğlence mekânlarımızda, çalıştırılmak üzere deneyimli deneyimsiz kons aranmaktadır. Deneyimsiz çalışanlarımıza Kaan menajerlik olarak ücretsiz eğitim verilmektedir.

Bilecik kons iş ilanları, Bilecik gazino iş ilanları, Bilecik ilimizde bulunan kons night club  tarzı eğlence mekânlarımızda en iyi şartlar ve ücretler iş imkânı vermekteyiz.

Bu sektörde iş başı yapmak isteyen fakat iş hakkında bilgisi olamayan arkadaşlarımız şu soruyu sorabilirler. Kons bayan nedir? Nasıl kons olunur? Ve Kons kadını neler yapar?

Kısaca özetlemek gerekirse, eğlence mekânlarında müşterilerle oturan sohbet eden, içki içen, içki içerek çalıştığı mekâna para kazandıran bayandır. Kons bayan hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen kons nedir nasıl kons olunur yazımıza bir göz atınız.

➡️➡️ Kons Ne Demek Kons Ne iş Yapar Bu ilanımızda Bakabilirsiniz..⬅️⬅️

Bilecik kons iş ilanları, Bilecik ilimizde bulunan kons night club  tarzı eğlence mekânlarımızda en iyi şartlar ve ücretler iş imkânı vermekteyiz.

Bilecik ilimiz elit ve kaliteli illerimizden biri olduğu için, eğlence mekânlarında iş imkânı bulmakta o kadar yüksek oluyor. Kaan Menajerlik, birçok bayan çalışma arkadaşlarımızın ekibimizde yer almasını ve onlara rahat güvenli ortamda paralarını eksiksiz almasını sağlıyor. Kendine güvenen alımlı, 18 yaşını doldurmuş, diksiyonu düzgün bayan arkadaşlarımızı mekânlarımıza bekliyoruz.

İşe alınacak bayanlarda aranan özellikler;

 • 18 yaşını doldurmuş
 • Güler yüzlü, diksiyonu düzgün
 • Bakımlı fiziğine ve kendine güvenen
 • Seyahat engeli olamayan
 • Deneyimli veya deneyimsiz
 • İnsan ilişkileri kuvvetli olmalıdır.

İşe alınacak Kons Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkânlar;

 • 700-800-900-1000-1200-1300-1500 TL arası günlük net yevmiyeler,
 • Konaklama, yemek, yol
 • İsteyen Bayanlara sigorta kesinlikle yapılır
 • Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekânlarda çalışma imkânı
 • İstediğiniz il ve ilçede çalışma olanağı
 • Yevmiyeler günlük net ve kesinlikle sözleşme yoktur.
Firmamız çalışanlarını eğiten ve sürekli iş imkânı sağlayan Türkiye’nin en eski ve tecrübeli firmasıdır. Yüksek ücretli, güvenilir iş imkânı sunan ve tatbikî en lüks bir o kadar da  elit mekânları ile çalışma yapan firmasıyla çalışmak istememizsiniz? Peki neden bizi tercih etmelisiniz;

Neden Bizimle Çalışmalısınız

 • Kaan menajerlik olarak önceliğimiz kaliteli hizmet sunmaktır.
 • Avans olanağı
 • Yaşam standardının üstünde  net ve yüksek ücret
 • Rahat, güvenli ve sağlıklı konaklama
 • Türkiye genelinde nezih ve kaliteli mekânlar
 • Tüm sosyal hakların karşılanması
 • Her türlü sorun karşısında çözüm odaklıdır

Ve daha sayamadığımız birçok avantajlı hizmetimizle sizlerin emrinizdeyiz. En iyi menajerlik hizmeti ve sayamadığımız birçok imkânlar ile Kaan menajerlik hizmetinizde.

Türkiye’deki yaşam imkânlarının üstünde elit ve kaliteli bir yaşam sürdürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Tel: 0 545 864 73 01

Whatsapp: 0 545 864 73 01

 

 

 

 

 

Bilecik Kons İş İlani

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Bilecik Kons iş ilani

Bilecik Kons İş İlani

Günümüzde gece ve eğlence yaşamı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Birçok insan gazino, pavyon, taverna gibi yerlere giderek kafalarını eğlenerek rahatlatmaktadırlar. Bu mekânlarda istedikleri gibi
içki içip canlı müzik keyfini sürebilmektedirler. Ülkemizde bulunan Bilecik ilinde ve bölgelerinde birçok sayıda bu tür eğlence mekânları mevcuttur. Bu mekânlar aynı anda pek çok bayana da çok yüksek bir
yelpazede iş fırsatı sunmaktadır. Bu olanaklardan faydalanmak isteyen bayanlar Bilecik kons iş ilanları hakkında daha detaylı bilgilere internet aracılığı ile ulaşabilirler. Kons olarak iş arayan bayanlar internet üzerinden
mekânın bilgilerine ulaşarak iş görüşmesi için randevu talep edebilirler. Bilecik bölgesi eğlence hayatının yoğun olarak yaşandığı illerimizin başında gelmektedir. Bu sebeple pek çok bayana da iş olanağı doğmaktadır.

Bilecik Kons İş İlanı[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_single_image image=”3204″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bilecik Kons İş İlanları İle İlgili Bilgiler

Mersin ilimizde hatırı sayılır bir oranda eğlence mekânı mevcuttur. Bu mekânların birçoğu bayan kons ve dansçı çalışan aramaktadır.
İnsanlarla sohbet etmeyi seven ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan bayanlar Bilecik

gazino iş ilanları veren mekân yetkilileri ile görüşmeye düzenleyerek iş başvurusu yapabilirler.
Kons bayanlar ayrıca eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif almaları gerekmektedir..
Bu işin sırrı budur. Bu iş zorlama ile yapılacak bir iş olmamaktadır. Burada çalışacak olan bayanlar güler yüzlü, hoş sohbetli ve şen kahkaha özelliklerine sahip olmalıdırlar.
Aksi halde müşterilerini memnun edemezler. Her iş sektöründe olduğu gibi eğlence kolunda da müşteri memnuniyetinde de son derece dikkatli olunmalıdır.
.

Kons olarak gazinolar’da, eğlence merkezlerinde, kulüpler’de , barlar’da konsomasyon görev yapmak isteyen bayanlar içindir. Bayan kons olarak görev yapacak bayanlar bu ilana sayfanın en alt kısmında bulunan iletişim numaraları yolu ile bizimle irtibata geçebilir.

Personel alım kotamız yoktur. Bu ilan süresiz olarak açık bir bayan kons ilanı dır.
Ülkemiz genelinde çalışan gazino menejerliğimiz kons bayanlara iş fırsatı sunmaya devam etmektedir. 300 tl ve 500 -600 – 700 TL günlük yövmiyeler ile bizimle çalışın.

Bilecik Kons İş İlanı

Gazino, gece kulüpleri ve tüm turistik gazinolar ile pavyonlarda konsluk için bayanlara acilen ihtiyaç duyuyoruz.

Bizimle çalışarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.
Gazino Kons İş İlanı
18-30 yaşları arasında ve en az 18 yaşını doldurmuş,
Şehir dışı iş imkanı doğduğunda çalışabilecek, seyahat engeli bulunmayan,
Yatılı ve konaklamalı işlerde kalabilecek, konaklama problemi olmayan,
Giyimine , bakım ve makyajına özen gösteren, titiz arkadaşlar,
Fiziksel bir sıkıntısı olmayan alımlı bayanlar yüksek günlük net yevmiyeler ile işe alınacaktır

Bilecik Kons İş İlani

İletişim için tıklayınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kons iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları konsomatris iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları
Kons iş ilanları
Hemen Ara..!
Kons iş ilanları
Bilgi Al..!