Dansçı İş İlanları

Dansçı iş ilanları Dansçı olarak gazinolar’da, eğlence merkezlerinde, kulüpler’de , barlar’da Dansçı olarak görev yapmak isteyen bayanlar içindir. Bayan Dansçı olarak görev yapacak bayanlar bu ilana sayfanın en alt kısmında bulunan iletişim numaraları yolu ile bizimle irtibata geçebilir.

Personel alım kotamız yoktur. Bu ilan süresiz olarak açık bir bayan Dansçı ilanı dır.Dansçı İş İlanları dansçı iş ilanları
Ülkemiz genelinde çalışan menejerliğimiz Dansçı bayanlara iş fırsatı sunmaya devam etmektedir. 300 tl ve 500 -600 – 700 TL günlük yövmiyeler ile bizimle çalışın. , gece kulüpleri ve tüm turistik gazinolar ile pavyonlarda konsluk için bayanlara acilen ihtiyaç duyuyoruz.

Bizimle çalışarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.

Dansçı Ve Konsomatris İş İlanı; Gökhan Ajans Menajerlik GÜVENCESİ ile turistik , bar, gece kulübü gibi işletmelerde oryantal olarak iş arayan bayanlara iş imkanı..
Dansçı iş ilanları
18-30 yaşları arasında ve en az 18 yaşını doldurmuş,
Şehir dışı iş imkanı doğduğunda çalışabilecek, seyahat engeli bulunmayan,
Yatılı ve konaklamalı işlerde kalabilecek, konaklama problemi olmayan,
Giyimine , bakım ve makyajına özen gösteren, titiz arkadaşlar,
Fiziksel bir sıkıntısı olmayan alımlı bayanlar yüksek günlük net yevmiyeler ile işe alınacaktır.İşe alınacak olan Dansçı bayanlar tüm Türkiye genelinde işe alınacaktır. Özellikle aşağıdaki iller de ki bayanlar için önceliğimiz söz konusudur.Dansçı İş İlanları

Dansçı İş İlanları
İstanbul Gazinoları İçin Dansçı İş İlanı
İzmir Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Ankara Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Bursa Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Eskişehir Gazinoları İçin Dansçı İş İlanı
Çanakkale Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Balıkesir Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Yalova Gazinoları İçin Dansçı İş İlanı
Tekirdağ Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Edirne Gazinoları için Dansçı İş İlanı
Antalya Gazinoları İçin Dansçı İş İlanı
Diğer Anadolu Bölgelerinde, Kahramanmaraş Şanlıurfa | Diyarbakır | Gaziantep | Mersin | Hatay | İskenderun | Çankırı | Çorum | , Gece Kulüpleri, Eğlence Merkezleri, Bar ve Pavyonları öncelikli işe alım bölgelerimizdir.
İşe alınacak Dansçı Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkanlar;
350-700 TL Arası günlük net yevmiyeler,
Konaklama, yemek, yol
İsteyen Bayanlara sigorta kesinlikle yapılır (isteğe göre opsiyoneldir)
Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekanlarda çalışma imkanı
İstediğiniz il ve ilçede çalışma imkanı,
Gökhan Menajerlik güvencesi altında çalışmak
Eğer işinizi severek yapıyorsanız, eğlenerek çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız, sohbet etmeyi muhabbet etmeyi seviyorsanız, bu iş tamamen size göre bir iş. Bu ilana herhangi bir form ile başvuru yapılmaz. İlanımıza başvuru yapmak için lütfen aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle irtibat kurunuz.

Dansçı İş İlanları
Dansçı İş İlanı – Dansçı İş İlanı Bayan

 

Dansçı İş İlanları